Sõna-, muusika-, balleti- ja tantsulavastuste žürii eriauhind

2014
Ansambel „Resonabilis“ ja Ott Aardam – Kristjan Kõrveri kammerooperi „Raud-Ants“ omanäolise lavastusliku teostuse ja nõudliku muusikalise partituuri ettekandmise eest. (Mustjala Festival, Saaremaa Ooperipäevad).

2013
Peeter Jalakas, „Nibud ehk hetk me elude katkematus reas“. Von Krahli Teater.

2012
Teater Vanemuine muusikalavastuste trupp – Henry Purcelli semi-ooperi „Haldjakuninganna“ originaalse ja julge tõlgendamise eest. Nauditav lavamaagia, meisterlik kunstide ühtepõimumine.

2011
„High School Musical’i“ esitustrupp - Hea ansambel ja ühtlaselt professionaalsel tasemel teostus. Nuku- ja Noorsooteater.

2010
“Kevade” (lav. Ruslan Stepanov). Teater Vanemuine.

2009
Rockooperi “Ruja” loomingulisele kooslusele idee ja selle ajastutundliku teostuse eest. Stsenaristid, lavastaja, kunstnik Ene-Liis Semper ja Tiit Ojasoo.

2008
Vitali Nikolajev – peenelt nüansseeritud kõrvalosade: Madge balletis „Sülfiid”, aadlik Camacho balletis „Don Quijote”, Tybalt balletis „Romeo ja Julia” meistelik ja isikupärane esitus. Rahvusooper „Estonia”.

2007
Michiel Dijkema – ooperi “Tuhkatriinu” lavastaja ja lavakujundaja. Trupi motiveerimine säravale ansamblitööle (Estonias).

2006
Zoja Hertz – tulemuslik töö kontsertmeistrina “Georgi” (Smithbridge Production) ja lühiooperite “Telefon” ja “Meedium” (Estonia) ettevalmistamisel.

2005
Kaie Kõrb – kõrgvormi eest 25. teatrihooajal (Estonia).