Eksamitulemused

2010

Valgustaja IV
Priidu Adlas (Tallinna (Linnateater)
Kalle Karindi (Tallinna Linnateater)
Anton Kulagin (Rahvusooper Estonia)
Martin Makarevitš (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)

Valgustaja III
Luise Leesment (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Rasmus Rembel (Rahvusooper Estonia)
Armin Rüster (Tallinna Linnateater)
Karmen Tellissaar (Endla teater)
Siim Allas (Viljandi KA diplomand)

Dekoraator IV
Annika Aedma (Tallinna Linnateater)
Krista Norden (Nuku-ja Noorsooteater)

Dekoraator III
Teele Esperk (Viljandi KA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala diplomand)
Katre Villemson (Viljandi KA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala diplomand)
Hedi Lelumees (Viljandi KA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala diplomand)
Katri Jensen (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Merilyn Koik (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Merili Laur (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Airi Look (Tallinna Linnateater)

Dekoraator II
Liivi Erala (vabakutseline)

Lavameister III
Ahto Bergström (Eesti Draamateater)
Jaak Kaljurand (Tallinna Linnateater)
Anton Kulagin (Rahvusooper Estonia)
Georg-Sander Männik (Nuku-ja Noorsooteater)
Sergei Peetso (Tallinna Linnateater)
Imre Toomeoks (Rakvere Teater)

Lavameister II
Tarvo Elblaus (Tallinna Linnateater)
Jaan Kaljurand (Tallinna Linnateater)
Markus Karmo (Rahvusooper Estonia)
Rein Lepnurm (Rahvusooper Estonia)
Ever Sibul (Rahvusooper Estonia)
Vooter Vahel (Rahvusooper Estonia)

Lavameister I
Paul Kuhi (Rahvusooper Estonia)

2012

Valgustaja III
Sander Põllu (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna diplomand)

Dekoraator III
Grete Saluste (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna diplomand)
Roman Kuznetsov (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna diplomand)

2013

Lavatöötaja I
Oskar Pruus (Eesti Draamateater)

Lavameister II
Silver Savik (Tallinna Linnateater)
Madis Kirkmann (vabakutseline)
Lavameister III
Kaarel Kosk (Eesti Draamateater )
Kaido Päästel (Endla teater)
Ando Tammsaar (Endla teater)

2015

Lavameister IV
Jelena Ivanova (Vene teater)

Lavameister tase III
Jan Kärema (Eesti Draamateater)

Lavameister IV
(Mihkel Roolaid (Eesti Draamateater