Juristi nõuanded

Teatriliidu juristi Thea Rohtla vastuvõtuaeg on esmaspäeviti kl 15.00–16.30.

Eelregistreerimine telefonil 646 4512, kiirete küsimuste korral võib helistada numbril 5687 9909 või kirjutada aadressil thea@rohtlalaw.ee.

Thea Rohtla on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna kriminaalõiguse erialal (1986), kuid juristina on ta töötanud suurema osa ajast tsiviilõiguse valdkonnas ja spetsialiseerunud tööõigusele. Ta on olnud 1996–2006 töövaidluskomisjoni juhataja, töötanud aastast 2006 erasektoris ja juhtinud aastast 2012 oma õigusbürood Rohtla Law Office.

Thea Rohtla: „Soovin, et mõlemad töösuhte pooled oleksid teadlikud nii oma kui ka vastaspoole õigustest ja kohustustest, aga ka vastutusest, mis kaasneb kohustuste täitmata jätmise või rikkumisega. Seetõttu on minu eesmärk nõustada ja koolitada, et mõlemad pooled saaksid pühenduda eelkõige oma igapäevatööle ega peaks muretsema, kuidas leib lauale tuua, kust leida lojaalseid töötajaid ja kas minu õigused on ka riigiga sõlmitud lepingute alusel piisavalt kaitstud.“

13. aprillil 2020 kl 15 toimub Teatriliidus seminar, kus Thea Rohtla räägib tööõiguse hetkeseisust, uutest suundumustest töösuhetes, eri lepinguliikidest jm teemadest tööõiguse valdkonnas. Enim huvipakkuvatest teemadest palume lahkelt märtsikuu jooksul teada anda (thea@rohtlalaw.ee), et täita veelgi paremini teie soove ja ootusi. NB! Seminar lükkub eriolukorra tõttu edasi.

Thea Rohtla veebikoolitus 31.03.2020
Teadmiseks ühingutele, liitudele, asutustele ja ühendustele