Kunstnikuauhind

2020
KRISTJAN SUITS – kujundused lavastustele „Persona“ ja „Julm mõrvar Hasse Karlsson paljastab tõe naise kohta, kes külmus surnuks raudteesillal“ (mõlemad Teater Vanemuine), „Nukumaja, osa 2“ ja „Võrk“ (mõlemad Eesti Draamateater), „Kant“ ja „Kommuun“ (mõlemad Tallinna Linnateater) ning „Emilie Sagée“ (Kellerteater).

2019
ARTHUR ARULA – kujundused lavastustele „Väikekodanlased“ (Eesti Draamateater), „Tsaar Saltaan. Üleküpsenud muinasjutt“ (Emajõe Suveteater) ja „Elokäük“.

2018
ROSITA RAUD – kujundused lavastustele „Sonimine kahele“ (Vene Teater), „Mees, kes ei teinud mitte midagi“, „Väike prints“ (mõlemad NUKU teater), „Guugelmuugelpunktkomm“ (Teater Vanemuine) ja „Lumekuninganna“ (Ugala Teater).

2017
LIINA KEEVALLIK – kujundused lavastustele „Wake up! It’s time to die” (MTÜ Kirbutsirkus ja Vaba Lava), „Ma pigem tantsiksin sinuga” (R.A.A.A.M. ja Vaba Lava) ning „Punane õhupall” (Teater NO99).

2016
ILLIMAR VIHMAR – kujundused  lavastustele „Laulud halli mere äärest“, „Romeo ja Julia“ (mõlemad Eesti Draamateater) ning „45 339 km² raba“ (Endla Teater).

2015
PILLE JÄNES – kujundused lavastustele „Brand“ (VAT Teater), „Surnud hinged“ (Tallinna Linnateater) ja „Keskmängustrateegia“ (Eesti Draamateater).

2014
ENE-LIIS SEMPER – kujundused lavastustele „Ilona. Rosetta. Sue“, „Enesetapja“, „Iga eht südamelöök“ (Teater NO99).

2013
KRISTIINA PÕLLU – kujundused lavastustele „Naised valitsevad maailma ehk Opus Geographicum” ja „Vanemuise biitlid” (Tartu Uus Teater).

2012
LIISI EELMAA – „Gilgameš ehk igaviku nupp” ja „Madame Bovary” (Von Krahli Teater).

2011
MIHKEL EHALA (postuumselt) (lavakujundus) / LIISA SOOLEPP (kostüümid) – lavastusele „Vargamäe varjus“ (Albu valla projekt).

2010
ERVIN ÕUNAPUU – lavakujundus lavastusele „Toatüdrukud“ (Rakvere Teater).

2009
LIISI EELMAA – lavastuse „Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ehk Ühiskondade toed“ kujunduse eest Von Krahli teatris.

2008
SILVER VAHTRE, KRISTA TOOL, MARGUS VAIGUR – lavastuse „Kangelane” kujundus (Endla).

2007
ENE-LIIS SEMPER – „Kuningas Ubu” (Teater NO99).

2006
ENE-LIIS SEMPER – „Seitse samuraid” ja „Vahel on tunne, et elu saab otsa ja armastust polnudki” (Teater NO99).

2005
JAAK VAUS – „Aarete saar” (Ugala).

2004
PILLE JÄNES – „Tšapajev ja Pustota” (Tallinna Linnateater).

2003
ENE-LIIS SEMPER – „Roberto Zucco” (Vanemuine), „Tango” (Draamateatris), „No More Tears” (Von Krahli Teater).

2002
ENE-LIIS SEMPER – „Verevennad” ja „Orlando” (Vanemuine), „Rehepapp” (Eesti Draamateater).

2001
LILJA BLUMENFELD-LUHSE – „Talvemuinasjutt” (Endla).

2000
VLADIMIR ANŠON – „Kuritöö ja karistus” (Tallinna Linnateaters), „„Ihnus rüütel”. Stseen „Faustist”“ (Vene Draamateater).

1999
PILLE JÄNES – „Mao tee kalju peal” ja „Kuradieliksiir” (Eesti Draamateater), „Lendsaurused” (Ugala).

1998
ERVIN ÕUNAPUU – „Olivia meistriklass” (Von Krahli Teater).

1997
KRISTA TOOL – „Onu Vanja” (Eesti Draamateater).

1996
ERVIN ÕUNAPUU – „Cyrano de Bergerac“ (Estonia), „Tosca” (Vanemuine), „Noa laev” (Rakvere Teater).

1995
AIME UNT – „Maetud laps”, „Rocco ja tema vennad” (Tallinna Linnateater), „Kratt” (Vanemuine).

1994
PILLE JÄNES – „Tuleingel” (Eesti Draamateater).

1993
GUNTA RANDLA – „Sookoll ja sisalik” (Nukuteater).

1992
GEORG SANDER – „Ratsamees” (Estonia).

1991
VADIM FOMITŠEV – „Südaöö”, „Juudas” (Eesti Draamateater).

1990
MAIMU VANNAS – „Emigrandid” (Vanalinnastuudio), “Tango” ja “Vedel vorst” kostüümid (Noorsooteater).

1989
VELLO TAMM – „Minek”, „Aed” (Endla).

1988
LIINA PIHLAK – „Macbeth” (Vanemuine).

1987
INGRID AGUR – „Kuldrannake”, „Othello”, „Vihmausside elust” (Ugala).

1986
AIME UNT – „Reamehed”, „Õli”, „Seoses üleminekuga teisele tööle” (Eesti Draamateater).

1985
REIN LAUKS – Nukuteatri lavastuste kujundused.

1984
INGRID AGUR – „Põhjas”, „Juudit” (Ugala).