Meeskõrvalosatäitja auhind

2021
Jörgen Liik – Wanamun lavastuses „Pigem ei“ ja osatäitja lavastuses „Sa oled täna ilusam kui homme“ (mõlemad Von Krahli Teater ja Ekspeditsioon).

2020
Martin Mill – osatäitmised lavastustes „Once“, „Etturid“, „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“ ning „Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi“ (kõik Ugala Teater).

2019
Allan Noormets – Bubnov lavastuses „Põhjas“ (Tallinna Linnateater).

2018
Ago Anderson – Harald Kuremeri lavastuses „Kaarnakivi perenaine“ (Endla Teater ja Kuressaare Linnateater, teatrisarjas „Sajandi lugu“) ja Maie lavastuses „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ (Endla Teater).

2017
Nikolai Bentsler – Vandaal lavastuses „Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika” (Eesti Draamateater) ja osatäitmine lavastuses „Ma pigem tantsiksin sinuga” (R.A.A.A.M. ja Vaba Lava).

2016
Indrek Sammul – Cléante lavastuses „Tartuffe“ ja osatäitmised lavastuses „Kaart ja territoorium“ (mõlemad Eesti Draamateater).

2015
Gert Raudsep – osatäitmised lavastustes „Mu naine vihastas“ ja „Tõde, mida ma olen igatsenud“ (Teater NO99).

2014
Meelis Rämmeld – Tuvi lavastuses „Sajand“ ja Nikolai Ogarjov lavastuses „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“ (Ugala Teater).

2013
Mait Malmsten – Junkur Magnús Sigurðsson lavastuses „Islandi kell” ja Andrei lavastuses „Kolm õde” (Eesti Draamateater).

2012
Risto Kübar – Trikster lavastuses „Three Kingdoms” (Teater NO99, Münchner Kammerspiele ja Lyric Hammersmith (World Stage Festival)).

2011
Guido Kangur – Gregory Solomon lavastuses „Hind” (Kuressaare Linnateater).

2010
Andrus Vaarik – härra Tšissik lavastuses „Meie, kangelased“ (Tallinna Linnateater).

2009
Rain Simmul – sinjoor Capuletti lavastuses „Romeo ja Julia“ (Emajõe Suveteater).

2008
Taavi Teplenkov – Lemmergas lavastuses „Voldemar” (Eesti Draamateater).

2007
Margus Prangel – Howard Wagner lavastuses „Müügimehe surm”ja osatäitmised lavastuses „Syrrealistid” (Eesti Draamateater).

2006
Rain Simmul – Slopašev lavastuses „Tõde ja õigus. Teine osa” (Tallinna Linnateater).

2005
Herardo Kontreras – Šabelski lavastuses „Ivanov” (Vene Draamateater).

2004
Tõnu Aav – Boss Mangan lavastuses „Südametemurdumise maja” (suveprojekt Käsmus).

2003
Jaan Rekkor – Aleksandr Vladimirovitš Serebrjakov lavastuses „Onu Vanja” (Ugala) ja Moki Parmjonõtš Knurov „Kaasavaratu” (Endla).

2002
Sulev Teppart – Juss lavastuses „Tagasi Vargamäel”, Kilter lavastuses „Rehepapp” (Eesti Draamateater) ja Finbar lavastuses „Teisel pool” (Emajõe Suveteater).

2001
Ansamblipreemia (arvestades võrdselt kõrgetasemeliste (kõrval)osade rohkust ja tõstes esile suurepärast partnerlust):Ülle Kaljuste, Laine Mägi, Tiit Sukk, Harriet Toompere, Ain Lutsepp, Ivo Uukkivi, Sulev Teppart, Tõnu Oja, Peeter Volkonski, Priit Pedajas – „Aristokraadid” (Eesti Draamateater Keila-Joal).

1999
Andres Dvinjaninov – Sir Andrew lavastuses „Kaheteistkümnes öö” (Vanemuine).

1998
Taavi Eelmaa – Smike lavastuses „Nicholas Nickleby elu ja seiklused” (Eesti Draamateater).

1997
Aarne Üksküla – Tšebutõkin lavastuses „Kolm õde” (Draamateater Sagadi mõisas).