2020

Sõnalavastuste auhindade žürii
  1. Jaak Prints (esimees)
  2. Karin Allik
  3. Rait Avestik
  4. Mae Kivilo
  5. Valle-Sten Maiste
  6. Kaie Mihkelson
  7. Meelis Oidsalu

Muusikaauhinna žürii
  1. Kerri Kotta (esimees)
  2. Alvar Loog
  3. Kristel Pappel
  4. Karmen Puis
  5. Jaanika Rand-Sirp

Balletiauhinna žürii
  1. Enn Suve (esimees)
  2. Tiit Härm
  3. Kaja Kreitzberg
  4. Dagmar Rang-Saal
  5. Tatjana Voronina

Tantsuauhinna žürii
  1. Kai Valtna (esimees)
  2. Henri Hütt
  3. Marie Pullerits
  4. Jaak Põldma
  5. Oksana Tralla

Etenduskunsti auhinna žürii
  1. Ott Karulin (esimees)
  2. Maria Arusoo
  3. Luule Epner
  4. Kristiina Garancis
  5. Bert Raudsep

Teatriliigiüleste auhindade ühisžürii
Moodustub viie liigižürii ja ühe erižürii esindajatest (sõna-, muusika-, balleti-, tantsu-, etenduskunsti ja lastelavastused), kes valivad kunstnikuauhinna ja lavastajaauhinna nominendid ja laureaadid.
  1. Ott Karulin
  2. Mae Kivilo
  3. Valle-Sten Maiste
  4. Kerri Kotta
  5. Alvar Loog
  6. Kaja Kreitzberg
  7. Tatjana Voronina
  8. Henri Hütt
  9. Jaak Põldma
  10. Kristiina Garancis
  11. Iir Hermeliin
  12. Anneli Saro

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhinna žürii
  1. Olav Ehala (esimees)
  2. Tauno Aints
  3. Tõnu Kõrvits
  4. Riina Roose
  5. Ardo Ran Varres

Teatritöötajate auhindade žürii
  1. Pille Jänes
  2. Anu Konze
  3. Taivo Pahmann
  4. Marika Raudam
  5. Heigo Teder
  6. Margus Vaigur
  7. Mait Visnapuu

Reet Neimari nimelise kriitikaauhinna žürii
  1. Kadi Herkül (esimees)
  2. Kaija M. Kalvet
  3. Kalju Orro
  4. Annemari Parmakson
  5. Priit Põldma
  6. Anne-Ly Sova
  7. Katarina Tomps

Algupärase dramaturgia auhinna žürii
  1. Riina Oruaas (esimees)
  2. Heidi Aadma
  3. Tambet Kaugema
  4. Priit Pedajas
  5. Peeter Sauter

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
  1. Mart Koldits
  2. Anu Lamp
  3. Rein Oja
  4. Indrek Ojari
  5. Garmen Tabor

Salme Reegi nimelise lasteteatri auhinna žürii
  1. Anneli Saro (esimees)
  2. Iir Hermeliin
  3. Tambet Kaugema
  4. Kairi Kruus
  5. Kirsten Simmo

Otto Hermanni nimelise orkestrandiauhinna žürii
  1. Eda Peäske (esimees)
  2. Jüri Alperten
  3. Niina Mets
  4. Paul Mägi
  5. Heiti Riismäe

Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii (auhind antakse 2022)
  1. Lea Tormis (esimees)
  2. Ene Paaver
  3. Peeter Tammearu
  4. Hedi-Liis Toome
  5. Keiu Virro

Aleksander Kurtna nimelise tõlkijaauhinna žürii
  1. Liina Jääts
  2. Krista Kaer
  3. Ilona Martson
  4. Maris Peters
  5. Priit Põldma
  6. Anu Saluäär-Kall
  7. Mihkel Seeder

Rahel Olbrei nimelise balletiauhinna žürii
vt balletiauhinna žürii

Georg Otsa nimelise muusikateatri auhinna žürii (auhind antakse 2022)
  1. Heli Veskus (esimees)
  2. Rauno Elp
  3. Taisto Noor
  4. René Soom
  5. Jassi Zahharov

Natalie Mei nimelise kunstnikuauhinna žürii (auhind antakse 2022)
  1. Eva Koldits
  2. Maret Kukkur
  3. Ann Lumiste
  4. Külli Root
  5. Liina Tepand

Karl Adra nimelise auhinna žürii
vt Priit Põldroosi nimelise auhinna žürii


Helmi Tohvelmani nimelise auhinna žürii
  1. Laine Mägi (esimees)
  2. Hilje Murel
  3. Mall Noormets
  4. Indrek Sammul
  5. Külli Teetamm