2023

Sõnalavastuste auhindade žürii
  1. Kadi Herkül (esimees)
  2. Maris Johannes
  3. Margus Kasterpalu
  4. Tambet Kaugema
  5. Karmo Mende
  6. Laine Mägi
  7. Tiina Mälberg

Muusikaauhinna žürii
  1. Kerri Kotta
  2. Tiina Mattisen
  3. Kristel Pappel
  4. Aare Tool
  5. Heli Veskus

Balletiauhinna žürii
  1. Eve Andre-Tuga
  2. Juri Jekimov
  3. Age Oks
  4. Anu Ruusmaa
  5. Janika Suurmets

Tantsuauhinna žürii
  1. Raho Aadla
  2. Liisi Aibel
  3. Kaja Kreitzberg
  4. Madli Pesti
  5. Iiris Viirpalu

Etenduskunsti auhinna žürii
  1. Kerli Ever
  2. Kärt Kelder
  3. Urmas Lüüs
  4. Riina Oruaas
  5. Annika Üprus

Teatriliigiüleste auhindade ühisžürii
Moodustub viie liigižürii ja ühe erižürii esindajatest (sõna-, muusika-, balleti-, tantsu-, etenduskunsti ja lastelavastused), kes valivad kunstnikuauhinna ja lavastajaauhinna nominendid ja laureaadid.













Teatritöötajate auhindade žürii
  1. Marika Tint (esimees)
  2. Priidu Adlas
  3. Eve Komissarov
  4. Kristel Linnutaja
  5. Mart Saar
  6. Andres Tirmaste
  7. Liina Unt

Reet Neimari nimelise kriitikaauhinna žürii
  1. Villu Kangur
  2. Kaie Mihkelson
  3. Kirsten Simmo
  4. Hedi-Liis Toome
  5. Margot Visnap

Salme Reegi nimelise lasteteatri auhinna žürii
  1. Mae Kivilo
  2. Tuuli Potik
  3. Kaido Rannik
  4. Janek Savolainen
  5. Keiu Virro

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhinna žürii
Auhinda annab välja Eesti Autorite Ühing.
  1. Olav Ehala (esimees)
  2. Tauno Aints
  3. Hendrik Kaljujärv
  4. Aleksandr Žedeljov
  5. Ardo Ran Varres

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
  1. Anu Lamp (esimees)
  2. Kersti Heinloo
  3. Martin Mill
  4. Mirko Rajas
  5. Juhan Ulfsak

Otto Hermanni nimelise orkestrandiauhinna žürii
  1. Ann Õun (esimees)
  2. Risto Joost
  3. Eda Peäske
  4. Lauri Sirp
  5. Kulvo Tamra

Algupärase dramaturgia auhinna žürii
  1. Heidi Aadma
  2. Laur Kaunissaare
  3. Ain Mäeots
  4. Ene Paaver
  5. Anneli Saro

Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii (auhind antakse 2024)
  1. Lea Tormis (esimees)
  2. Karin Allik
  3. Enn Lillemets
  4. Kalju Orro
  5. Peeter Tammearu

Aleksander Kurtna nimelise tõlkijaauhinna žürii
  1. Maria Esko
  2. Sven Karja
  3. Anu Saluäär-Kall
  4. Triin Sinissaar
  5. Triinu Tamm

Rahel Olbrei nimelise balletiauhinna žürii
vt balletiauhinna žürii

Georg Otsa nimelise muusikateatri auhinna žürii (auhind antakse 2024)
  1. Rauno Elp
  2. Paul Mägi
  3. Karmen Puis
  4. Jaanika Rand-Sirp
  5. Jassi Zahharov

Natalie Mei nimelise kunstnikuauhinna žürii (auhind antakse 2024)
  1. Eva Koldits
  2. Maret Kukkur
  3. Ann Lumiste
  4. Külli Root
  5. Liina Tepand

Karl Adra nimelise auhinna žürii
vt Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii

Helmi Tohvelmani nimelise auhinna žürii
  1. Laine Mägi (esimees)
  2. Mari Abel
  3. Ago Anderson
  4. Heili Einasto
  5. Hilje Murel