Žürii 2010

Sõnalavastuste žürii
1. Ivika Sillar - esinaine
2. Madis Kolk
3. Ene Paaver
4. Meelis Oidsalu
5. Boris Tuch
6. Raivo Trass
7. Riina Vanhanen

Tantsulavastuste žürii
1. Mall Noormets
2. Kristiina Garancis
3. Helena Ehrenbusch
4. Mart Kangro                
5. Teet Kask

Balletilavastuste žürii
1. Tiiu Randviir - esinaine
2. Juta Lehiste  
3. Jelena Poznjak-Kõlar  
4. Anu Ruusmaa
5. Kalju Saareke      

Muusikalavastuste žürii
1. Raili Sule - esinaine  
2. Tiina Mattisen    
3. Kerri Kotta  
4. Reet Mikkel  
5. Anne-Liis Poll    

Algupärase dramaturgia žürii
1. Ülev Aaloe - esimees      
2. Jaak Allik
3. Riina Oruaas
4. Kiti Põld  
5. Peeter Raudsepp    
 
Sõnalavastuste muusikalise kujunduse auhinna žürii
1. Olav Ehala - esimees  
2. Kadri Hunt      
3. Margo Kõlar
4. Helena Tulve  

Salme Reegi nim. auhinna žürii
1. Ilona Martson - esinaine
2. Jaanus Vaiksoo              
3. Madli Pesti
4. Katrin Nielsen                                                                        
5. Kirsten Simmo      
     
Ants Lauteri nim. auhinna žürii
1. Anu Lamp - esinaine
2. Ain Lutsepp    
3. Rein Oja
4. Gert Raudsep
5. Indrek Sammul        

Georg Otsa nim. auhinna žürii
1. Teo Maiste - esimees
2. Anu Kaal            
3. Mati Kõrts
4. Pille Lill
5. Taisto Noor
6. Jassi Zahharov  
7. Mati Palm  

Aleksander Kurtna nim. auhinna žürii
1. Anne Lange - esinaine
2. Heidi Aadma              
3. Katri Aaslav-Tepandi            
4. Maris Peters  

Priit Põldroosi nim. auhinna žürii (annab välja ka Karl Adra nimelist auhinda)
1. Lea Tormis - esinaine                
2. Ingo Normet      
3. Kalju Orro  
4. Peeter Tammearu    
5. Margot Visnap    

Natalie Mei nim. auhinna žürii
1. Arne Mikk - esimees
2. Mari-Liis Küla    
3. Jaan Mikkel    
4. Kustav-Agu Püüman        
5. Rosita Raud

Otto Hermanni nim. auhinna žürii
1. Priit Aimla - esimees  
2. Niina Mets  
3.Toomas Nestor  
4. Kaido Otsing    
5. Eda Peäske  
6. Meeme Saareväli    
7. Margus Vahemets  
8. Vahur Vurm      

Tehniliste töötajate auhinna žürii
1. Aime Unt - esinaine
2. Teet Ehala    
3. Pille Jänes
4. Anu Konze    
5. Külli Root
6. Jaak Viller  

Helmi Tohvelmani auhinna auhinna žürii
1. Rein Oja
2. Laine Mägi
3. Margot Visnap
4. Indrek Sammul
5. Aleksander Eelmaa