Žürii 2011

Sõnalavastuste žürii
  1. Ivika Sillar - esinaine
  2. Katri Aaslav-Tepandi
  3. Sven Karja
  4. Monika Larini
  5. Meelis Oidsalu
  6. Ene Paaver
  7. Raivo Trass

Balletilavastuste žürii (annab välja ka Rahel Olbrei nimelist auhinda)
  1. Enn Suve - esimees
  2. Tiit Härm
  3. Juta Lehiste
  4. Elena Poznjak-Kõlar
  5. Tiiu Randviir

Tantsulavastuse žürii
  1. Mall Noormets - esinaine
  2. Kristiina Garancis
  3. Heili Lindepuu
  4. Raido Mägi
  5. Anu Ruusmaa

Muusikalavastuste žürii
  1. Kerri Kotta - esimees
  2. Alvar Loog
  3. Tiina Mattisen
  4. Kristel Pappel
  5. Raili Sule

Algupärase dramaturgia žürii
  1. Ülev Aaloe - esimees
  2. Jaak Allik 
  3. Riina Oruaas
  4. Peeter Raudsepp

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse auhinna žürii
  1. Olav Ehala - esimees 
  2. Kadri Hunt 
  3. Margo Kõlar
  4. Helena Tulve 

Georg Otsa nimelise auhinna žürii
  1. Teo Maiste - esimees
  2. Mart Mikk
  3. Reet Mikkel
  4. Pille Lill
  5. Taisto Noor

Aleksander Kurtna nimelise auhinna žürii
  1. Anne Lange - esinaine
  2. Heidi Aadma
  3. Maris Peters
  4. Bert Raudsep
  5. Triin Sinissaar

Natalie Mei nimelise auhinna žürii
  1. Arne Mikk - esimees
  2. Jaan Mikkel
  3. Kustav-Agu Püüman
  4. Rosita Raud
  5. Riina Vanhanen

Priit Põldroosi nimelise auhinna žürii (annab välja ka Karl Adra nimelist auhinda)
  1. Lea Tormis - esinaine            
  2. Ingo Normet
  3. Kalju Orro
  4. Peeter Tammearu
  5. Margot Visnap

Salme Reegi nimelise auhinna zürii
  1. Ilona Martson - esinaine
  2. Eva-Liisa Linder
  3. Kirsten Simmo
  4. Reeda Toots
  5. Jaanus Vaiksoo 

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
  1. Anu Lamp - esinaine
  2. Ain Lutsepp    
  3. Rein Oja
  4. Gert Raudsep
  5. Indrek Sammul

Otto Hermani nimelise auhinna žürii
  1. Priit Aimla - esimees
  2. Toomas Nestor
  3. Kaido Otsing
  4. Eda Peäske
  5. Margus Vahemets

Tehniliste töötajate auhinna žürii
  1. Aime Unt - esinaine
  2. Sirli Bergström 
  3. Teet Ehala 
  4. Pille Jänes
  5. Anu Konze 
  6. Roland Leesment
  7. Külli Root

Helmi Tohvelmani auhinna žürii
  1. Rein Oja
  2. Laine Mägi
  3. Margot Visnap
  4. Indrek Sammul
  5. Aleksander Eelmaa