Žürii 2014

Sõnalavastuste žürii
1. Ott Karulin, esimees
2. Kalju Orro
3. Peeter Raudsepp
4. Krista Tool
5. Luule Epner
6. Madli Pesti
7. Pille-Riin Purje

Ühisauhindade žürii
Annab välja kaks auhinda, mille eesmärgiks on tunnustada teatriliike (sõna-, muusika-, balleti- ja tantsuteatrit) põimivaid lavastusi, mis oma otsingulisuses avardavad teatrikunsti väljendusvahendeid. Auhinnata võib nii lavastusi kui nende autoreid ja esitajaid.

Sõnalavastuste žüriist
Ott Karulin
Madli Pesti

Muusikalavastuste žüriist
Alvar Loog
Auri Jürna

Tantsulavastuste žüriist
Kaja Lindal
Anu Ruusmaa

Balletilavastuste žüriist
Enn Suve


Algupärase dramaturgia žürii
1. Heidi Aadma
2. Riina Oruaas
3. Reet Weidebaum
4. Siret Paju
5. Sven Karja

Muusikalavastuste žürii
1. Alvar Loog
2. Kristel Pappel
3. Auri Jürna
4. Pille Lill
5. Madis Kolk

Balletilavastuste žürii (annab välja ka Rahel Olbrei nim auhinda)
1. Enn Suve
2. Irina Härm
3. Oleg Titov
4. Jane Raidma
5. Kristiina Garancis

Tantsulavastuste žürii
1. Heili Einasto
2. Kaja Lindal
3. Anu Ruusmaa
4. Leenu Nigu

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse auhinna žürii
1. Olav Ehala
2. Tõnu Kõrvits
3. Märt-Matis Lill
4. Ardo Ran Varres

Tehniliste töötajate auhindade žürii
1. Liina Unt
2. Sirli Bergström
3. Taavi Varm
4. Enar Tarmo
5. Margus Vaigur
6. Külli Root

Salme Reegi nimelise auhinna žürii
1. Kirsten Simmo
2. Eva-Liisa Linder
3. Silvia Soro
4. Katri Pekri
5. Taavi Tõnisson

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
1. Üllar Saaremäe
2. Ain Lutsepp
3. Katariina Unt
4. Gert Raudsep
5. Indrek Sammul


Aleksander Kurtna nimelise auhinna žürii
1. Anu Saluäär
2. Maris Peters
3. Triin Sinissaar
4. Liina Jääts
5. Bert Raudsep

Otto Hermanni nimelise auhinna žürii
Priit Aimla
Toomas Nestor
Kaido Otsing
Eda Peäske
Margus Vahemets

Helmi Tohvelmani nimeline auhind
1. Aleksander Eelmaa
2. Rein Oja
3. Laine Mägi
4. Tambet Tuisk
5. Katariina Unt

Priit Põldroosi nimelise auhinna žürii (annab välja auhinna 2016. aastal)
1. Lea Tormis
2. Piret Kruuspere
3. Kadi Herkül
4. Ingo Normet
5. Katri Aaslav-Tepandi

Natalie Mei nimelise auhinna žürii (annab välja auhinna 2016. aastal)
1. Arne Mikk (esimees)
2. Jaan Mikkel
3. Rosita Raud
4. Inga Vares
5. Maarja Meeru

Georg Otsa nimelise auhinna žürii (annab välja auhinna 2016. aastal)
1. Jassi Zahharov
2. Rauno Elp
3. Jüri Kruus
4. Taisto Noor
5. Heli Veskus