Tallinna Linnateatri "Keskööpäike" võitis Balti Teatri Festivalil parima lavastuse auhinna

Lisaks pälvis sama lavastuse kujundus parima lavakujunduse auhinna, kunstnikuks Ene-Liis Semper (Teater NO99), ning parima naiskõrvalosa auhinna Helene Vannari.
Festivalil osales kokku viis lavastust Eestist, Lätist ja Leedust. Enim auhindu korjas Marius Ivaškevičiuse kirjutatud ning Rimas Tuminase lavastatud "Meister" (Vilniuse Riiklik Väiketeater). Auhinnad said nii näitekirjanik kui lavastaja, lisaks pälvis meespeaosa auhinna Jokūbas Bareikis, naispeaosa Gintairė Latvėnaitė ning meeskõrvalosa Leonardas Pobedonoscevas. Žürii eripreemia sai Lätit esindanud lavastuse "Üleujutused ja pööripäevad Straumēni helides" muusika- ja helikujundaja Jėkabs Nimanis.
Žürii koosseisu kuulusid Luule Epner (Eesti), Juliui Dautartui (Leedu), Viesturs Kàirišs (Läti), Vladlen Alexandrov (Bulgaaria) ja Vladimir Osipov (Ukraina).
Balti Teatri Festival toimub vaheldumisi kõigis Balti riikides. Leedus on seni festivali võõrustanud Jouzas Miltinise Draama Teater Panevežyses. Eestit esindas lisaks Tallinna Linnateatri "Keskööpäikesele" veel Pärnu Endla "Mässajad" (autor Roy Strider, lavastaja Andres Noormets).