2024

Sõnalavastuste auhindade žürii
  1. Jaak Allik (esimees)
  2. Piret Jaaks
  3. Tambet Kaugema
  4. Karmo Mende
  5. Laine Mägi
  6. Tiina Mälberg
  7. Johanna Rannik

Muusikaauhinna žürii
  1. Heli Veskus (esimees)
  2. Alvar Loog
  3. Kristel Pappel
  4. Aare Tool
  5. Mati Turi

Balletiauhinna žürii
  1. Anu Ruusmaa (esimees)
  2. Eve Andre-Tuga
  3. Jüri Jekimov
  4. Jelena Karpova
  5. Galina Rohumaa

Tantsuauhinna žürii
  1. Liisi Aibel (esimees)
  2. Raho Aadla
  3. Lisanna Lajal
  4. Eve Mutso-Oja
  5. Aare Rander

Etenduskunsti auhinna žürii
  1. Gregor Kulla (esimees)
  2. Maria Arusoo
  3. Maike Lond
  4. Urmas Lüüs
  5. Riina Oruaas

Teatriliigiüleste auhindade ühisžürii
Moodustub viie liigižürii ja ühe erižürii esindajatest (sõna-, muusika-, balleti-, tantsu-, etenduskunsti ja lastelavastused), kes valivad kunstnikuauhinna ja lavastajaauhinna nominendid ja laureaadid.
  1. Eve Andre-Tuga
  2. Maria Arusoo
  3. Tambet Kaugema
  4. Lisanna Lajal
  5. Kristel Nõlvak
  6. Aare Tool

Teatritöötajate auhindade žürii
  1. Ivika Jõesaar
  2. Roland Leesment
  3. Taivo Pahmann
  4. Sander Põllu
  5. Mart Saar
  6. Siim Saarsen
  7. Liina Unt

Algupärase dramaturgia auhinna žürii
  1. Heidi Aadma (esimees)
  2. Johan Elm
  3. Luule Epner
  4. Marta Aliide Jakovski
  5. Urmas Lennuk

Reet Neimari nimelise kriitikaauhinna žürii
  1. Liis Aedmaa
  2. Kadi Herkül
  3. Meelis Oidsalu
  4. Kirsten Simmo
  5. Margot Visnap

Salme Reegi nimelise lasteteatri auhinna žürii
  1. Eleriin Miilman (esimees)
  2. Iir Hermeliin
  3. Kristel Nõlvak
  4. Tuuli Potik
  5. Janek Savolainen

Lavastuse originaalmuusika auhinna ning Viive Ernesaksa nimelise muusikalise ja helikujunduse auhinna  žürii
Auhindu annab välja Eesti Autorite Ühing.
  1. Jakob Juhkam
  2. Hendrik Kaljujärv
  3. Liina Sumera
  4. Aleksandr Žedeljov
  5. Ardo Ran Varres

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii (kinnitamisel)


Otto Hermanni nimelise orkestrandiauhinna žürii
  1. Aabi Ausmaa
  2. Risto Joost
  3. Lauri Sirp
  4. Linda Viller
  5. Ann Õun

Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii (auhind antakse 2026)
  1. Lea Tormis (esimees)
  2. Karin Allik
  3. Kalju Orro
  4. Peeter Tammearu
  5. Hedi-Liis Toome

Aleksander Kurtna nimelise tõlkijaauhinna žürii
  1. Maria Esko
  2. Sven Karja
  3. Anu Saluäär-Kall
  4. Triin Sinissaar
  5. Triinu Tamm

Rahel Olbrei nimelise balletiauhinna žürii
vt balletiauhinna žürii

Georg Otsa nimelise muusikateatri auhinna žürii (auhind antakse 2026)
  1. Riina Airenne
  2. Mart Mikk
  3. Paul Mägi
  4. Karmen Puis
  5. Jaanika Rand-Sirp

Natalie Mei nimelise kunstnikuauhinna žürii (auhind antakse 2026)
  1. Reili Evart
  2. Iir Hermeliin
  3. Maarja Meeru
  4. Mare Raidma
  5. Piret Tang

Karl Adra nimelise auhinna žürii
vt Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii

Helmi Tohvelmani nimelise auhinna žürii
  1. Laine Mägi (esimees)
  2. Mari Abel
  3. Ago Anderson
  4. Heili Einasto
  5. Hilje Murel